اطلاعیه مهم

کلیه اطلاع رسانی های بهداشتی و درمانی پیرامون کرونا ویروس از طریق این وبگاه به اطلاع عموم هم استانی های عزیز می رسد.

اخبار > افزایش شمار جانباختگان کرونای استان


  چاپ        ارسال به دوست

افزایش شمار جانباختگان کرونای استان


رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی 24 ساعت گذشته 2 بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که شمار قربانیان کرونای استان به 148 نفر رسید. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه افزود: هم اکنون 297 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد 123 نفر مبتلای قطعی و 25 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند. 

وی اضافه کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 8307 مورد گزارش شده است.

وی اضافه کرد: از 206 جواب نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی مولکولی یاسوج، بیشترین موارد مربوط به گچساران، بویراحمد، دنا، چرام و لنده است. 

دکتر یزدان پناه بیان کرد: بیماری کووید 19 هر لحظه در حال شبیخون زدن است و پیش بینی مشخصی برای پایان آن وجود ندارد، بنابراین اگر همراهی مردم و مسئولان در جدی گرفتن کرونا ادامه پیدا نکند شاهد افزایش بیماری و نیز خسارت های جبران‌ناپذیر آن خواهیم بود. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  در حال حاضر هیچ روشی موثرتر از رعایت پروتکل های بهداشتی برای کنترل این ویروس وجود ندارد و همگی باید با رعایت مسائل بهداشت فردی و اجتماعی، اصول فاصله گذاری و استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات و قطع زنجیره انتقال آن اقدام کنیم.


٢١:٥٩ - پنج شنبه ١٧ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٩٢٤١    /    تعداد نمایش : ١٥خروج
مطالب آموزشی
فیلم های آموزشی
بروشورها
فایل های آموزشی
پاورقی صفحه

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می باشد و ذکر مطلب از این وب سایت بدون هر گونه تغییر در محتوا و متن مجاز می باشد.

تهیه و طراحی در اداره آمار و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج © 2020