اطلاعیه مهم

کلیه اطلاع رسانی های بهداشتی و درمانی پیرامون کرونا ویروس از طریق این وبگاه به اطلاع عموم هم استانی های عزیز می رسد.

اخبار > 21 تیرماه 99/ جولان مرگبار کووید 19 درکهگیلویه و بویراحمد


  چاپ        ارسال به دوست

21 تیرماه 99/ جولان مرگبار کووید 19 درکهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 33 نفر خبر داد و گفت: امروز متاسفانه دو مورد فوتی جدید گزارش شد که این دو مورد 86 ساله و 88 ساله دچار بیماری زمينه ای و اهل گچساران و باشت بودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز یزدانپناه گفت: در بیست و یکمین روز از تیرماه، 67 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری هستند.

وی با اشاره به اینکه 10 بیمار نیز در بخش آی سی یو بيمارستان‌هاي استان بستري مي باشند، اذعان داشت: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1601 مورد گزارش شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: از 191 جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج بيشترين موارد مربوط به شهرستان‌هاي بويراحمد( ٥٠ درصد)، گچساران( ٢٧ درصد)، باشت ( 15 درصد) و كهگيلويه ( ٨ درصد) بود.

وی خاطر نشان کرد: وضعیت کنونی بیماری بسیار نگران کننده و خطرناک است و استان در وضعیت هشدار قرار دارد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مهم‌ترین کمک مردم به حوزه سلامت رعایت نکات بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک است، اضافه کرد: مردم حتی الامکان‌ در شهر تردد نکنند، در خانه بمانند و به سفر نروند، دور همی و مهمانی نروند، توصیه‌های بهداشتی را رعایت و در صورت علامت‌دار شدن با سامانه ۴۰۳۰ تماس گرفته و فقط در صورت لزوم و به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کنند.


٠٨:١٢ - يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج
مطالب آموزشی
فیلم های آموزشی
بروشورها
فایل های آموزشی
پاورقی صفحه

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می باشد و ذکر مطلب از این وب سایت بدون هر گونه تغییر در محتوا و متن مجاز می باشد.

تهیه و طراحی در اداره آمار و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج © 2020