اطلاعیه مهم

کلیه اطلاع رسانی های بهداشتی و درمانی پیرامون کرونا ویروس از طریق این وبگاه به اطلاع عموم هم استانی های عزیز می رسد.

اخبار > آژیر خطر ویروس کرونا در روستای کوخدان شهرستان دنا


  چاپ        ارسال به دوست

آژیر خطر ویروس کرونا در روستای کوخدان شهرستان دنا


مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از به صدا درآمد زنگ خطر ویروس کرونا در روستای کوخدان این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و  درمان شهرستان دنا مهندس ظفر پریسای گفت: با توجه به بالا رفتن آمار مبتلایان به ویروس کرونا در روستاهای کوخدان، سرمور، دهنو و علی آباد کمیته اضطراری با حضور دکتر یزدانپناه؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، خانم روستا؛ معاون فرماندار، ایلخانی پور؛ بخشدار مرکزی شهرستان دنا، اعضای شورای شهر، هلال احمر شهرستان، نماینده سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، معاون بهداشتی شهرستان و کارشناسان بیماری ها و محیط شبکه بهداشت و درمان دنا بعد از بازدید از این روستا در محل شبکه برگزار شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بیستمین روز از تیرماه، شاهد افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در سطح استان و همچنین روستای کوخدان از توابع شهرستان دنا می باشیم .فلذا رعایت پروتکل های بهداشتی، آموزش به مردم محترم این روستا، همکاری نهاد های شهرستان به خصوص فرمانداری و بخشداری در زمینه جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس در این منطقه باید در اولویت کاری باشد.

دکتر پرویز یزدان پناه در ادامه افزود: عملکرد شبکه بهداشت و درمان دنا تا به امروز قابل قبول بوده و امیدواریم که با فعالیت بیشتر در زمینه فاصله گذاری اجتماعی در صنوف و استفاده از ماسک توسط مردم و کارکنان اماکن تهیه و توزیع در مکان های پر تردد از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

در ادامه جلسه روستا؛ معاون فرمانداری شهرستان دنا اذعان داشت: پیگیری های مستمر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان از نزدیک نشان می دهد که بهداشت و درمان تمام تلاش خود را برای کنترل این بیماری انجام می دهد فلذا ضمن قدردانی از دکتر یزدانپناه و تیم سلامت دانشگاه در استان و شهرستان از مردم خواستار همکاری در جهت جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا هستیم.

 مهندس ایلخانی پور؛ بخشدار مرکزی شهرستان دنا خاطر نشان کرد: ضدعفونی روزانه این مناطق، ارسال آمار خانه های اجاره ای توسط شورا ها و دهیار ها و تحویل به فرمانداری شهرستان و کنترل ورود خروج در این روستا باید جز اولویت کاری دهیارها بوده و با متخلفین در زمینه رعایت نکردن پروتوکل های بهداشتی برخورد خواهد شد.

 

 


 
١٠:٢٩ - شنبه ٢١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
مطالب آموزشی
فیلم های آموزشی
بروشورها
فایل های آموزشی
پاورقی صفحه

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می باشد و ذکر مطلب از این وب سایت بدون هر گونه تغییر در محتوا و متن مجاز می باشد.

تهیه و طراحی در اداره آمار و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج © 2020