اطلاعیه مهم

کلیه اطلاع رسانی های بهداشتی و درمانی پیرامون کرونا ویروس از طریق این وبگاه به اطلاع عموم هم استانی های عزیز می رسد.

اخبار > 20 خرداد ماه 99/ شمار مبتلایان به کویید 19 استان از مرز 900 بیمار گذشت


  چاپ        ارسال به دوست

20 خرداد ماه 99/ شمار مبتلایان به کویید 19 استان از مرز 900 بیمار گذشت

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در بیستمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 310 مورد جواب دریافتی از ‪ آزمایشگاه های تهران و یاسوج، 45 مورد مثبت گزارش شده است

وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به916  ‪‪ بیمار رسید که مبتلایان جدید شش بیمار مرد و دو بیمار زن در شهرستان بهمئی، 9 بیمار مرد و هشت بیمار زن در شهرستان بویراحمد، یک بیمار مرد در شهرستان کهگیلویه، 9 بیمار مرد و هفت بیمار زن در شهرستان گچساران، دو بیمار مرد در چرام و یک بیمار مرد در باشت می باشد

دکتر یزدانپناه یادآور شد: 23 بیمار سابقه تماس با مورد مثبت خانواده را داشته و 18 بیمار هیچگونه تماسی با مورد مثبت نداشته است و چهار نفر سابقه مسافرت به ماهشهر، بوشهر و اهواز را داشته اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: افزايش شمار مبتلایان به کرونای استان نتیجه کم توجهی به دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری از کرونا است که علاوه بر به خطر انداختن سلامت فرد، سلامت سایر اطرافیان را نیز به خطر می اندازند.

دبیر ستاد استانی کرونا در پایان خاطر نشان کرد: تقاضا داریم مردم ما را در کنترل بیماری یاری نموده و همپای حوزه بهداشت و درمان گام بردارند.


١٥:٤١ - پنج شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨١٣١    /    تعداد نمایش : ٨١خروج
مطالب آموزشی
فیلم های آموزشی
بروشورها
فایل های آموزشی
پاورقی صفحه

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می باشد و ذکر مطلب از این وب سایت بدون هر گونه تغییر در محتوا و متن مجاز می باشد.

تهیه و طراحی در اداره آمار و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج © 2020