اطلاعیه مهم

کلیه اطلاع رسانی های بهداشتی و درمانی پیرامون کرونا ویروس از طریق این وبگاه به اطلاع عموم هم استانی های عزیز می رسد.

اخبار > 18 خرداد ماه 99 /شمار مبتلایان به کرونای استان افزایش یافت


  چاپ        ارسال به دوست

18 خرداد ماه 99 /شمار مبتلایان به کرونای استان افزایش یافت

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در هجدهمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛ دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 98 مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه یاسوج، 9 مورد مثبت گزارش شده است.

وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به  کرونای استان به 828  بیمار رسید که مبتلایان جدید پنج بیمار زن در شهرستان بهمئی، یک بیمار مرد و دو بیمار زن در شهرستان بویراحمد و یک بیمار زن در شهرستان کهگیلویه می باشد.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: 8 بیمار سابقه تماس با مورد مثبت خانواده داشته و یک بیمار هیچگونه تماسی با مورد مثبت نداشته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: افزایش دمای محیط تاثیری بر کاهش بیماری یا تضعیف آن نخواهد داشت.پس لازم است مردم به دستورالعمل های بهداشتی توجه جدی داشته باشند.

دبیر ستاد استانی کرونا در پایان خاطر نشان کرد: تکرر در شست و شوی صحیح دست ها و استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در تجمعات به ویژه مراسمات ختم و جشن های عروسی در کاهش و کنترل بیماری تاثیر چشم گیری خواهد داشت.


١٨:٢٤ - يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٠٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٢خروج
مطالب آموزشی
فیلم های آموزشی
بروشورها
فایل های آموزشی
پاورقی صفحه

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می باشد و ذکر مطلب از این وب سایت بدون هر گونه تغییر در محتوا و متن مجاز می باشد.

تهیه و طراحی در اداره آمار و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج © 2020